Volejte: 777 115 333

Vizážistka

Kosmetický salon Attractive v Liberci nabízí veškeré vizážistické služby.


vizážistika  slavnostní líčeníChystáte se na slavnostní událost, ples, promoce, maturitní ples... nebo jen chcete vypadat a cítit se krásně?


V salonu Attractive Liberec Vás nalíčíme s ohledem na Váš typ obličeje, stav pleti a Vaše osobní přání.

Nevíte se rady jak se správně nalíčit, jaké barvy jsou pro Vás vhodné?
Právě pro Vás je vhodný mini kurz líčení nebo kompletní kurz líčení, který pořádáme v našem salonu Attractive. Kurz můžete absolvovat sama s kamarádkou, maminkou, dcerou... nebo ho můžete věnovat jako dárek.

Milé nevěsty, blíží se váš den "D"?
Přijďte do salonu Attractive v centru Liberce. Poradíme Vám a vyzkoušíme jaký make-up je pro Vás nejvhodnější. Ve svatební den Vás nalíčíme v pohodlí Vašeho domova a to i ve vzdálenějším okolí města Liberec.

V salonu  Attractive pracujeme výhradně s kvalitní dekorativní kosmetikou: Mary Kay, Christian Dior, Burjois, ... 

Články Vizážistika

 • Červená rtěnka se (opět) vrací

  "Krása pro mě znamená cítit se dobře ve své kůži. Anebo alespoň ten vzrušující pocit, když mám na rtech červenou rtěnku," prohlásila herečka Gwyneth Paltrow. A není sama, v posledních letech se prodej rtěnek zdvojnásobil.

  Prohlédnout
 • Plesová sezóna začíná

  Opět začíná sezóna plesů. Je naprostou nutností mít na ples upravené nehty a dokonalý make-up. Nezapomínejte, že na ples nosíte otevřené střevíčky a proto je nutné mít perfektně upravené nohy a nalakované nehty, silonky nejsou povoleny!
  S veškerými přípravami na ples Vám rády pomůžeme v salonu Attractive.

   

 • Pečujte o obočí

   

  Díky dobře upravenému, ohraničenému obočí může váš obličej vypadat o mnoho let mladší.
  Obočí lehce vyčešte a pinzetou vytrhejte nadbytečné chloupky podél jeho přirozené linie. Použijte tužku, aby vám naznačila tvar. Podívejte se na ilustraci.
  1. Tužku podržte vzpřímeně podél strany nosu. Obočí by mělo být v jedné přímce s vnitřní částí oka.
  2. Tužku nasměrujte od špičky nosu ke středu duhovky. Tam by měl být nejvyšší bod oblouku vašeho obočí.
  3. Tužku nasměrujte tak, aby se dotýkala vnějšího okraje nosu a protínala vnější koutek oka. V tomto místě by vaše obočí mělo končit.
  Zvýrazněte tvar svého obočí konturovací tužkou na obočí (Mary Kay) ve světlejším odstínu, než je barva obočí. Pak jej znovu přetřete tužkou na obočí v tmavším odstínu, abyste zdůraznila jeho tvar, stačí jen velice jemně. 
  Na řídké obočí doporučujeme použít vyživující sérum na řasy a obočí (Mary Kay). 
  Veškeré produkty Mary Kay můžete zakoupit v salonu Attractive.

  mary kay makeup tips brows image 237801 006 BUILDER 2 022 H L09090069GB 081 Blonde BrowDefinPen 001 H

   

 • RTĚNKA A LAK

  Neladí Vám odstín rtěnky a laku na nehty? Nevadí! Letošní trendy jdou proti zažitému pravidlu, že by lak na nehty měl přesně ladit se rtěnkou. Letos můžete experimentovat! Stále však platí, že odstín laku by měl být tmavší než odstín rtěnky. Tmavší červený lak vypadá skvěle se rtěnkou o pár odstínů světlejší, dobře ladí i jasně růžová s rudou a červená s černou. Ani všechny nehty nemusí být ve stejném odstínu, jeden či dva mohou být nalakovány jinak.

 • Svatební den bez stresu

  Svatba je jednou z nejkrásnějších událostí ve Vašem životě. Nekažte si tento den stresem a běháním po salónech. My Vás nalíčíme v pohodlí vašeho domova. Několik dní před svatebním dnem vyzkoušíme make-up, který Vám bude nejlépe vyhovovat a ve kterém se budete dobře cítit. Můžeme Vám také zajistit kadeřnické služby našeho spolupracujícího studia Hair Majesty - Lenka Hnídková.

 • Oční linky

  Oční linky jsou evergreen. 

  Prohlédnout