Volejte: 777 115 333

Kosmetika

V salonu Attractive pracujeme s kvalitní německou kosmetikou Chris Farrell a s luxusní francouzskou kosmetikou Académie Scientifique de Beauté Paris

Společnost Chris Farrell se zabývá vývojem, produkcí a aplikací kosmetických přípravků již přes 40 let.elimation inhalt Mnoholetá zkušenost je zárukou vynikající kvality. Koncepce kosmetických produktů Chris Farrell je založena na holistických poznatcích a zdůraznění významu provázanosti tělesného složení. Vývoj kosmetických produktů vychází z přirozených vlastností a funkcí pokožky. Chris Farrell si zakládá na dodržování přísných pravidel při vývoji a výrobě kosmetických produktů. Jedním z těchto pravidel je nepoužívat při výrobě kosmetiky minerální oleje, parafín a parabeny. Tyto látky jsou pro naše tělo nevhodné a způsobují mnoho kožních problémů a alergií. Kosmetika Chris Farrell je velmi účinná v řešení kožních problémů, které mnohé z nás postihují. Chris Farrell si zakládá nejen na zdravě vypadající pleti, ale i na opravdu zdravé pleti. Jedině zdravá pokožka se dokáže bránit bakteriím, klimatickým změnám a mnoha dalším vlivům, kterým je denně vystavena. Ošetření pleti luxusní přírodní kosmetikou Chris Farrell v salonu Attractive Vám poskytne velice příjemný relaxační zážitek.

Académie Scientifique de Beauté Paris byla založena v roce 1890 doktorem Alexandrem Lamottem. Académie má svoje vlastní výzkumné týmy, laboratoře a také výrobu přímo v Paříži. Produkty se vyznačují vysokou kvalitou, která je zajištěna vysokým podílem aktivních složek v každém z nich. Académie vlastní certifikát kvality ISO 22716 a celosvětový patent, kdy jako první přidala do svých výrobků kolagen.
Výzkumný tým objevil během Americko-francouzského výzkumu na Mexickém pobřeží, hypoalergení látky pocházející z hydrotermálních zdrojů. Jsou to polysacharydy, které: chrání pokožku, předchází a zmírňují riziko kožní nesnášenlivost.
Pro zachování krásné pleti a její hydratace laboratoře Académie vyvinuly 100% hydraterm, který: neustále hydratuje, udržuje dlouhodobou hydrataci, zamezuje vysušování pleti.
S postupným stárnutím jsou nároky na udržení krásné a svěží pleti větší. Laboratoře Académie vyvinuly komplex, který je zaměřen na zralou pleť: redukuje jemné i hluboké vrásky, zlepšuje pružnost pleti, zvyšuje pevnost a elasticitu, posiluje pleť.
Académie má zastoupení v 70 zemích světa a od roku 2014 je Académie v České republice. A od roku 2016 v salonu Attractive, kde Vám touto skvělou kosmetikou ošetříme pleť, můžete si ji zakoupit i k domácímu ošetření. 
Důležitá data v historii Académie:
1890 - založení firmy Académie Scientifique de Beautéacadémia historie
1895 - první kosmetický salon v Paříži
1920 - vůbec první protokol profesionální masáže
1928 - první francouzská estetická škola
1931 - ocenění zlatou medailí na Mezinárodní Koloniální Výstavě v Paříži
1936 - udělělen celosvětový patent a uznání za integraci kolagenu do pleťového krému jako první na   světě 
1949 - jako první ve světě přináší krém na ochranu před sluncem "Bronzécran"
1952 - jako první ve světě přináší hydratační pečující základ (make-up) "Cover Cream"
1960 - vůbec jako první vyvíjí tónovanou samoopalovací vodu "Bronz´expres"
1969 - Jako první přináší péči o velmi citlivou pleť
1988 - "Beauty Qudrant" revoluční koncept - 4 produkty v jednom kelímku, rozdělené do čtyř částí
2009 - první dermo-kosmetická péče
2012 - vědecký přelom - 57 složek v jednom séru "Marvelous Formula" s koncentrací aktivních soložek 41,7%
2013 - nová továrna a laboratoře s nejvyšším standardem kvality ISO 22716
2015 - oslava 125. výročí založení značky Académie a znovuzrození věhlasného "Princess krému", který byl poprvé vytvořen v roce 1890                               

                                                   academie Paříž
      

academie čb

Provádíme ošetření všech typů pleti a nezapomínáme ani na muže.

OŠETŘENÍ MASTNÉ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na mastnou pleť, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na aknózní pleť, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ SMÍŠENÉ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí,
tonizace, aplikace séra na smíšenou pleť, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ NORMÁLNÍ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí,
tonizace, aplikace séra na normální pleť, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ DEHYDRATOVANÉ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na dehydratovanou pleť, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ SUCHÉ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na suchou pleť, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na pleť, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ ZRALÉ PLETI, MIMICKÉ VRÁSKY (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na zralou pleť pomocí ultrazvuku, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ, ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN (povrchové čištění pleti - odlíčení změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na pigmentové skvrny pomocí ultrazvuku, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ, ODSTRANĚNÍ ROZŠÍŘENÝCH ŽILEK (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace séra na rozšířené žilky pomocí ultrazvuku, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ VELMI ZRALÉ PLETI, HLUBOKÉ VRÁSKY (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace regeneračního séra pomocí ultrazvuku, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

OŠETŘENÍ PLETI ANTI-AGE (povrchové čištění - odlíčení, změkčení maskou, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, aplikace omlazujícího séra pomocí ultrazvuku, masáž obličeje, dekoltu a šíje, péče o rty a oční okolí, závěrečná maska, finální krém).

Dále v našem kosmetickém salonu provádíme depilaci. Depilujeme pomocí teplého vosku: lýtka, celé nohy, třísla, ruce, záda. V oblasti obličeje depilujeme pomocí vosku: ret, bradu a jiné problematické partie.

Články Kosmetika

 • Revoluční sérum

  24H HYDRATAČNÍ SÉRUM 

  Pleť je intenzivně hydratovaná bez ohledu na věk a typ pleti.Pleť je pružná, zklidněná a rozjasněná. Jemné vrásky způsobné dehydratací jsou vyhlazené.Textura složená z malých perliček, překvapující a inovativní receptura je opravdový technologický průlom díky zapouzdřené kyselině hyaluronové. Dlouhodobá hydratace po celých 24 hodin.

  • Mikro-perličky kyseliny Hyaluronové: Vytvářejí ochranný film na povrchu pokožky a zachycují molekuly vody. Extrakt z Imperaty válcovité: Dlouhodrvající hydratace, udržuje vodu v pleti. Originální voda z jablka: Okamžitá hydratace, dokonalá afinita s pokožkou. Výtažky z lilkovatých rostlin : Zabraňují dehydrataci a tím pomáhájí obnovovat kožní bariéru. Extrakt z červené řepy: Dlouhotrvající hydratace, přírodní amino kyselina, která udržuje a redistribuje vodu v pleti.

 • Novinky

  Medik8

  Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti. Navíc si zakládá na ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů svých produktů.

  Medic8.1

   

  Monodermá

  Monodermá vitamínová terapie řeší různé kožní problémy, pigmentaci a vrásky. Vzhledem  přírodnímu složení je vhodná pro jakýkoliv typ oleti, včetně velmi citlivé. Vitamínové terapie monodermá jsou speciálně baleny v ampulích, aby byla zachována účinnost těchto ingrediencí před vlivy okolního prostředí. 

   Monoderma

 • DERM ACTE EXPERT PEELINGS

  Efektivní ošetření pleti, které zaručuje skvělé výsledky

  - Profesionální peeling na kompletní obnovu pleti: zmírňuje příznaky stárnutí, zjemňuje pokožku

  - Profesionální peeling na vyhlazení pleti: redukuje pigmentové skvrny, navrací pleti jas, zjemňuje pleť a zanechávvá ji matnou

  - Profesionální peeling na regulaci seba: zjemňuje a čistí pleť , redukuje póry a nedokonalosti pleti

 • ORPHICA

  Nově pro Vás kosmetika ORPHICA

  - sérum na růst řas  REALASH důsledně vyživuje řasy, díky čemu se stanou delší, hustší a pevnější

  - sérum na obočí BROW pomáhá zahustit, posílit a ztmavit obočí

  - revitalizační oční sérum PURE zmírňuje tmavé kruhy pod očima a otok, zlepšuje zbarvení pokožky, zpevňuje a zjemňuje pleť a snižuje výskyt vrásek

  Prohlédnout
 • D-Toxikační rituál

  Académie nabízí ošetření - novinku - D-Toxikační rituál. 
  Ošetření které dokonale očistí a rozzáří Vaší pleť. Nenechte si ujít jedinečný zážitek pro Vaši pleť i duši. Budete se cítit skvěle!

  d toxd tox2d tox3

 • PODZIMNÍ NOVINKA

  Když se řekne vintage…

  Académie je firma s bohatou historií a svým zákazníků chce dopřát, aby si tímto způsobem mohli touto historií také projít a mohli tak vyzkoušet edici „vintage“ inspirovanou poklady krásy, které sdílejí ženy na celém světě už desítky let.

  Académie Scientifique de Beauté znovu uvádí na trh pleťový fialkový krém, který byl poprvé uveden na trh v roce 1890. Fialkový krém obsahuje výtažek z fialek a pomáhá zachovávat pleť mladistvou a svěží.

  Již za vlády Kleopatry byly využívány fialky a lilie pro své blahodárné účinky do pleťových krémů.

  Fialkový krém byl znovu vyroben – tentokrát za pomoci moderních technologií. Dotek romantiky s moderním obsahem! 

  Tento úžasný krém právě pro Vás exkluzivně v Attractive.

  fialkový krém

 • Pečující olejíčky

  Pečující oleje pro všechny typy pleti z řady AROMATHÉRAPIE francouzské kosmetiky Académie Scientifique de Beauty Paris se používají jako efektivní podpora pod Váš denní nebo noční krém. Těmito úžasnými olejíčky ošetřujeme, v salonu Attractive, Vaši pleť a můžete si je zakoupit i k domácí péči o pleť.

  PEČUJÍCÍ OLEJ pro obnovu pleti
  Extrakt z květů slaměnky, esenciální olej z irisu, červeného vína a extraktu z pšenice vyhlazuje jemné i hlubší vrásky a zpevňuje kontury obličeje. Funguje jako efektivní podpora pod váš denní nebo noční krém. Pleť je regenerovaná, zpevněná a vláčná. Rostlinné složky: Slaměnka z Korsiky, esenciální olej z irisu červeného vína a výtažek z pšenice. 


  PEČUJÍCÍ OLEJ pro pleť se začervenáním a citlivou pleť
  Koncentrovaný esenciální olej z heřmánku a měsíčku společně s extraktem z kaštanu zlepšuje cirkulaci v pokožce a tím ji zklid- ňuje a přináší pocit úlevy. Pleť je zklidněná. Rostlinné složky: Cypřiš z Provence, heřmánkový eseciální olej a olej z měsíčku.

  PEČUJÍCÍ OLEJ hydratační
  Koncentrace zelené myrty, esenciálního oleje z růže de Mai, výtažky z malin a broskví. Hydratuje pokožku a působí efektivně a podpůrně pod váš denní nebo noční krém. Pleť je hydratovaná, obnovená a jemná. Navrací se jí komfort. Rostlinné složky: Zelená myrta z Korsiky, esenciální olej z růže de Mai z Provence, maliny z Auvefgne a extrakt z francouzských broskví.

  PEČUJÍCÍ OLEJ pro problematickou pleť
  Koncentrace dřeva Cade a esenciálního oleje z rozmarýnu, společně s divokou maceškou a výtažky z máty, pomáhají redukovat nedokonalosti v pleti. Pleť je čistá a svěží. Rostlinné složky: Výtažek ze dřeva Cade, esenciální olej z rozmarýnu, divoká maceška a výtažek z máty

  academie olej

 • Exkluzivně pro Vás

  Kosmetika Académie Scientifique de Beauté Paris pro Vás exkluzivně v našem salonu.      V roce 1890 byla tato kosmetická značka založena doktorem Alexandrem Lamottem. Académie má svoje vlastní výzkumné týmy, laboratoře a také výrobu přímo v Paříži. Produkty se vyznačují vysokou kvalitou, která je zajištěna vysokým podílem aktivních složek v každém z nich. Académie vlastní certifikát kvality ISO 22716 a celosvětový patent, kdy jako první přidala do svých výrobků kolagen. Académie má zastoupení v 70 zemích světa a od roku 2014 je Académie v České republice. A od roku 2016 v salonu Attractive, kde Vám touto skvělou kosmetikou ošetříme pleť, můžete si ji zakoupit i k domácímu ošetření.

  academie logo s produkty

  academie ocenění

   

   

   

   

   

   


   Zlatý pohár na veletrhu Interbeauty Prague 2015 za inovativní produkt

   

   

 • Rychlý lifting ZDARMA!

  Připravme se na přicházející jaro! 
  Quick-Liftingn(rychlý lifting) pomocí Hyaluronic Booster ke kosmetickému ošetření pleti v salonu Attractive ZDARMA! Akce platí po celý měsíc únor.
  Kyselina hyaluronová je důležitou složkou v tkáních a výborně zadržuje vlhkost v pokožce. Váže vlhkost jako mikrohouba a tak vyplňuje prázdný prostor mezi kolagenovými vlákny. Po aplikaci se meziepidermální ztráta vlhkosti zastaví a pokožka vlhkost absorbuje zpět. Výsledkem je jemná, měkká a viditelně zvlhčená pleť. 

 • Kosmetická masáž

  Nejpříjemnější část kosmetického ošetření pleti v kosmetickém salonu je bezesporu masáž. 

  Prohlédnout
 • KOSMETIKA - Nejoblíbenější oční péče

   Eyelid Protection je speciální jemná emulze, která okamžitě vytváří ochranný film v choulostivé oblasti očního okolí. Zadržuje v pleti vlhkost a prostřednictvím rostlinného infračerveného faktoru působí jako kompletní ochrana.

  Prohlédnout
 • Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

    Jedná se o velmi efektivní, neinvazivní a zcela bezbolestné ošetření pleti. Slouží k dokonalému vyčištění pórů a zjemnění pleti.

  Prohlédnout