Volejte: 777 115 333

Novinky

on 25 listopad, 2019

Revoluční sérum

24H HYDRATAČNÍ SÉRUM 

Pleť je intenzivně hydratovaná bez ohledu na věk a typ pleti.Pleť je pružná, zklidněná a rozjasněná. Jemné vrásky způsobné dehydratací jsou vyhlazené.Textura složená z malých perliček, překvapující a inovativní receptura je opravdový technologický průlom díky zapouzdřené kyselině hyaluronové. Dlouhodobá hydratace po celých 24 hodin.

• Mikro-perličky kyseliny Hyaluronové: Vytvářejí ochranný film na povrchu pokožky a zachycují molekuly vody. Extrakt z Imperaty válcovité: Dlouhodrvající hydratace, udržuje vodu v pleti. Originální voda z jablka: Okamžitá hydratace, dokonalá afinita s pokožkou. Výtažky z lilkovatých rostlin : Zabraňují dehydrataci a tím pomáhájí obnovovat kožní bariéru. Extrakt z červené řepy: Dlouhotrvající hydratace, přírodní amino kyselina, která udržuje a redistribuje vodu v pleti.

on 12 červen, 2019

Novinky

Medik8

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti. Navíc si zakládá na ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů svých produktů.

Medic8.1

 

Monodermá

Monodermá vitamínová terapie řeší různé kožní problémy, pigmentaci a vrásky. Vzhledem  přírodnímu složení je vhodná pro jakýkoliv typ oleti, včetně velmi citlivé. Vitamínové terapie monodermá jsou speciálně baleny v ampulích, aby byla zachována účinnost těchto ingrediencí před vlivy okolního prostředí. 

 Monoderma

on 26 září, 2018

DERM ACTE EXPERT PEELINGS

Efektivní ošetření pleti, které zaručuje skvělé výsledky

- Profesionální peeling na kompletní obnovu pleti: zmírňuje příznaky stárnutí, zjemňuje pokožku

- Profesionální peeling na vyhlazení pleti: redukuje pigmentové skvrny, navrací pleti jas, zjemňuje pleť a zanechávvá ji matnou

- Profesionální peeling na regulaci seba: zjemňuje a čistí pleť , redukuje póry a nedokonalosti pleti

on 13 červen, 2018

ORPHICA

Nově pro Vás kosmetika ORPHICA

- sérum na růst řas  REALASH důsledně vyživuje řasy, díky čemu se stanou delší, hustší a pevnější

- sérum na obočí BROW pomáhá zahustit, posílit a ztmavit obočí

- revitalizační oční sérum PURE zmírňuje tmavé kruhy pod očima a otok, zlepšuje zbarvení pokožky, zpevňuje a zjemňuje pleť a snižuje výskyt vrásek

on 12 duben, 2017

academie scientifique de beauté paris